9-Piece World Cup Truffle Cookie Box | CITRF9PCWC
- NOTE: World Cup background template is exclusive but customization for logo drop is allowed.
- Made In USA
- 9 pcs of truffle cookies that has crispy vanilla wafers topped with rich milk or dark chocolate
- A winning choice for client gifts, corporate events, and special celebrations that leaves a lasting impression!
- Packaged in a clear acetate box
Make their day a little sweeter and your brand a lot more memorable with this 9-Piece World Cup Truffle Cookie Box!
Highlights
Decadent Layers: Crispy vanilla wafer topped with rich milk or dark chocolate for the perfect bite every time.
Gift-Ready Presentation: Comes in a clear acetate box.
Exclusive Artwork: World Cup background template is exclusive but customization for logo drop is allowed.
Perfect for Any Occasion: A winning choice for client gifts, events, and celebrations.
Get your customized cookies and watch your brand take center stage! Head over to our online design lab to upload your logo or build a design from scratch. Our reps are just a call away to lock in the best price and guarantee your satisfaction.
| color group | Gold |
| Case Pack | 16 |
| Imprint Area | 1.50" Dia |
| Name | 9-Piece World Cup Truffle Cookie Box | CITRF9PCWC |
| Dimensions | 7.5" W x 1.25" H x 7.5" L |
| color group | Brown |
| Made in USA | Yes |
| Weight | 12 lbs |
| Material | Edibles, Clear Acetate Box |